Konteyner

Marka: Lifecase

Artık ürününüzü nasıl nakledeceğinizi, nereye kuracağınızı ya da ne kadar zaman kaybedeceğinizi düşünmenize gerek yok. Lifecase, minimum performansla, maksimum mobilizasyon için sürekli çalışıyor, inovatif fikirleri teknolojinin de yardımı ile yeni ürünlere dönüştürüyor. Kaynaksız yapım teknolojisi ile yüksek standartta galvanize yapı çeliğinden üretilen konteynerler, kolay üretim, hızlı montaj, yüksek yalıtım değerleri ve defalarca kullanıma imkan sağlayan esnek tasarımıyla, kullanım yeri ve amacına göre tek katlı, iki katlı, üç katlı ve birleşimli olarak üretilebilir.


Konteyner ve Kabinler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konteyner ve Kabinler teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Konteyner WC konteyneri Konteyner ev Konteyner duş
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Birçok sektörde ve mobilizasyonlarda farklı fonksiyonlar için kullanılan Lifecase, birkaç dakikanın hayat kurtardığı afet sonrası müdahalelerde, 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hazır hale getirilerek, güvenli ve konforlu yaşam alanları da sunuyor.
Şantiye mobilizasyon binaları, ofis, yemekhane, yatakhane, WC-duş yapıları, derslikler, afet sonrası yerleşim alanları, sağlık kabinleri, şebeke kontrol merkezleri, konut vb.

2Teknik Özellikler

Monoblok ve demonte halde üretilebilen konteynerler, 2.4x6 m ve 3x7 m standart ebatları dışında istenilen detayda projelendirilebilir. Monoblok konteyner imalat ve montajında Hekim Sandviç Panel detayları kullanılmaktadır . Demonte konteyner imalatında ise Hekim Sandviç Panel dışında profil sistem uygulaması da yapılmaktadır. Konteyner yalıtımlarında EPS, camyünü, taşyünü alternatifli olarak uygulanabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 10002:2004, TSE K 79, TSE-HYB, GOST R, Ukr SEPRO, A-1 Sınıfı Yanmazlık Belgesi, Hijyen Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi, Yerli Malı Belgesi