Konteyner

Marka: Bozgün

Bozgün Ltd., yatakhane, ofis, salon, yemekhane, mutfak, depo, ilk yardım, personel soyunma, duş, WC, jenaratör kabini, çamur tankı gibi farklı amaçlarla kullanılabilecek konteynerleri özel olarak tasarlayıp üretimini yapmaktadır.


Konteyner ve Kabinler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Konteyner ve Kabinler teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ofis konteyneri WC konteyneri Tuvalet konteyneri Prefabrik konteyner Prefabrik ofis binası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Şantiyeler, inşaat alanları

2Teknik Özellikler

Konteynerler standart ebatlarda üretimi yapılmakla beraber “ihtiyaca özel” olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı tasarım ve donanımlarda hazırlanabilmektedir. İmalatlar ihtiyaca cevap verebilecek en kaliteli malzemeden yapılmakta olup firmamız tarafından icat edilen ve ilk kez kullanılan çift izolasyon sistemi ile yapılmaktadır. Çift izolasyon sistemi ısı yalıtımında % 50 farklılık göstererek konteynerlerin kullanımlarında tasarruf ve rahatlık sağlamaktadır. Çelik karkas üzerine farklı malzemeler kaplanarak hazırlanan tabanlar; PVC mineflo ve süpürgelik dönerek şık ve kullanışlı bir hale getirilmektedir. Konteynerlerde kullanılan tüm elektrik sistemleri TSE garantilidir. Hazırlanan projeye göre mutfak eviyesi, duşakabin, lavabo, klozet, klima, masa, koltuk vb. yerleşimler ihtiyaca cevap verebilecek en kaliteli ürünler kullanılarak yerleştirilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 9001:2000