Ekolojik Sıva

Marka: Oxicoat

Seranit Grubunun AR-GE araştırmaları sonucu geliştirilen Oxicoat ekolojik sıva, içerdiği özel elementlerle mekanlardaki yemek, sigara, tuvalet, boya, rutubet ve ilaç kokusu gibi istenmeyen kokuları yok ediyor. Ürün sahip olduğu birçok özelliğiyle insan sağlığına katkıda bulunurken, yanmaz özelliğiyle de tehlikeli yangınlara karşı koruyucu özellik taşıyor. Oxicoat ekolojik sıva, içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde ortamın nem dengesini düzenleyerek bakteri ve rutubet oluşumunu önlüyor. Ortamın nem dengesini insan sağlığına uygun olan yüzde 40 ile 70 arasında tutan sıva bu özelliğiyle ortamın hava kalitesini artırıyor. Ayrıca iç mekanlarda oluşabilecek kötü kokuları yok eden Oxicoat, karbondioksit, karbonmonoksit ve formaldehit gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen gazların da emilimini sağlıyor. Oxipaint duvar boyası ile beraber kullanıldığında etkisi daha da artıyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ekolojik Sıva ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ekolojik sıva
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İç mekân uygulamaları

2Teknik Özellikler

Kötü kokuları yok eder. Küf ve bakteri oluşumunu engeller. Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşan özel formüllü ekolojik sıvadır. Ses ve ısı yalıtımcı etki sağlar. Havanın kalitesini artırır.
Ortamın nem seviyesini dengeler. Yanmaz. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar. Ekonomiktir. Kolay şekil alır montajı kolaydır. İşleme ve onarımı kolaydır. Hafiftir. Her türlü yapıya uygundur.