Ekolojik Sıva/Oxicoat

Marka: Seranit Yapı Gereçleri

Oxicoat aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşan özel formüllü bir ekolojik sıvadır. Yapısındaki sıva minarellerinin iyon değiştirme ve absorbsiyon özellikleri sayesinde çok çeşitli faydalar sağlar. Absorbsiyon ile kötü kokuların ve fazla rutubetin emilmesiyle ortamdaki yaşam kalitesi yükselir. Bu özelliklik sayesinde ekolojik sıvaya ekstra avantajlar getirir. Özellikleri : Kötü kokuları yok eder. Küf ve bakteri oluşumunu engeller. Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşmuştur,özel formülü ekolojiktir. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar. Hava kalitesi artırır. Ortamın nem seviyesini dengeler. Ses yalıtımına katkı sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Yanmaz. Ekonomiktir. İşleme ve onarım kolaylığı sunar. Kolay şekil alır, kolay montaj sağlar. Her türlü yapıya uygundur. Hafiftir. Yüzeye nefes aldırır.


Hazır Sıva fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hazır Sıva teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alçı sıva İç duvar sıvası Makine sıvası Hazır sıva
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İç mekan duvar ve tavan

2Teknik Özellikler

Su / Oxicoat Ekolojik Kaba Sıva oranı: 5-6,4 lt suya 10 kg Oxicoat Ekolojik Kaba Sıva Su / Oxicoat Ekolojik Kaba Sıva oranı (4 ve 8 kg için) 0,5-0,64 lt suya 1 kg Oxicoat Ekolojik Kaba Sıva
Priz başlangıç süresi : >20 dakika
Kullanım süresi (en az): 50 dakika
Donma süresi (en az): 120 dakika
Tüketim miktarı her 1 cm kalınlık için: 9-9,5 kg/m²
1500 micron elekten geçen (en az) (%): 99
200 micron elekten geçen (en az) (%): 50
Gevşek birim hacim ağırlığı: 700 - 800 kg/m³
Sıkı birim hacim ağırlığı: 900 - 1000 kg/m³
Yangına tepki: A1

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, TS EN 12004, TS EN 13279-1, TS EN 13888

4Referanslar

Viaport Venezia
İnceklife Altınoran