Özel Efektli Boya | Traverta Doğal Taş Görünümlü Kaplama


Nippon Paint Traverta iç cephelerde kullanılabilen, mala ile uygulanıp desen verilebilen, başta doğaltaş görünümüne sahip olmakla birlikte, kolay desen verilen yapısı ile pek çok farklı desen alternatifi olan, dekoratif, akrilik esaslı, kullanıma hazır renkli sıvadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Özel Efektli Boya | Traverta Doğal Taş Görünümlü Kaplama ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Traverta uygulanacak tüm yüzeyler ürünü taşıyabilecek durumda, düzgün, sağlam, temiz, kuru ve yağdan tozdan arındırılmış olmalıdır. İç cephelerde beton ve sıva tarzı zeminlerde Nippon Paint İç Cephe Geçiş Astarı veya kaplama astarı ile astarlama yapıldıktan sonra Nippon Paint Traverta uygulaması yapılabilir.

ÖZELLİKLERİ
Kullanıma hazırdır, kırık beyaz renklidir.
Nefes alır.
Üzeri boyanabilir.
Kolay şekil alır, farklı aparatlar ile desen verilebilir.
Kolay uygulanabilir.

SARFİYAT
Yüzey emiciliğine bağlı olarak 1600-1800 gr/m² sarfiyat yapmaktadır. Kesin sarfiyatı için kontrollü numune yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
25 KG