Yatay ve Düşey Duvar Panelleri

Marka: AKG GAZBETON

AKG Gazbeton Donatılı Duvar Panelleri; Yapılarda iç ve dış duvar oluşumlarında kullanılan, taşıyıcı olan ve olmayan özellikte üretilen donatılı yapı elamanıdır. Yüksek ısı yalıtımı, enerji tasarrufu, yangın emniyeti ve hafifliği ile yapılarda ergonomiyi ve güvenliği bir arada sunar. Yatay Duvar Panelleri; betonarme, çelik, ahşap ve prefabrike yapıların iç ve dış duvarlarında geniş açıklıkları geçmek için kullanılan donatılı duvar elemanıdır. Düşey Duvar Panelleri; yapılarda gerek yapı karkasının oluşturduğu çerçeve boşluklarda iç ve dış duvar olarak, gerekse karkastan bağımsız her türlü bölme duvarının oluşturulmasında kullanılır. Ayrıca yığma yapılarda taşıyıcı iç-dış duvar olarak kullanmak mümkündür.


Gazbeton Blok fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Gazbeton Blok teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Duvar paneli Gazbeton duvar bloğu Taşıyıcı duvar paneli
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, alışveriş merkezi, endüstriyel ve ticari yapılarda her türlü yapı sistemi içerisinde kullanılır. Zaman, malzeme ve işçilik tasarrufu sağlar. Kolon aralarında ya da kolon iç ve dış yüzeylerine monte edilerek uygulanır.

2Teknik Özellikler

Yatay-düşey duvar panelleri boyutlar:
Uzunluk: ? 600 cm
Genişlik: ? 60 cm
Kalınlık: 10-30 cm

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, TS EN 12602, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001