Çelik Konstrüksiyon ve Duvarpanel

Marka: TYC Çelik

Özel çelik boru ve profillerle mühendislik yazılımı ve statik hesapları yapılarak özel çelik bağlama sistemleri ile fabrika veya inşaat ortamında üretilen, proje zenginliği ve montaj kolaylığı ile geniş açıklıklar geçilebilen çelik çatı makasları ve kaplama profilleri ile yapılan imalatlardır. Hazır ısıya ve sese karşı yüksek derecede yalıtım özelliği olan duvar panelleri; gerek iç, gerek dış mekânlarda kullanıldığında inşaata sürat, konfor ve ekonomi sağlayarak, kullanıcıya büyük artılar getirmektedir. Geleneksel yapı sistemine karşı maliyet olarak %35 avantajlıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Çelik Konstrüksiyon ve Duvarpanel ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı makası Çelik konstrüksiyon yapı sistemi
1Uygulama Alanları

Projeye bağlı olarak fabrika, depo, ambar ve her türlü konut, iş, endüstri ve ticari yapıları gerçekleştirmek mümkündür.

2Teknik Özellikler

İstenilen tasarıma göre tüm statik hesapları yapılabilen, özel projelendirmeye imkan veren montajı kolay ve zamandan tasarruf sağlayan, kaplama malzemesini seçebilme olanağı veren sistemdir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 9008 2004, Yangın Sertifikası, Dayanım Testleri, Karşılaştırma Raporları