Çelik Yapı Çözümleri

Marka: SETAP

Setap, yapısal çelik konstrüksiyondan oluşan taşıyıcı sistem elemanlarının tümünü kendi üretim tesisinde, CNC kontrollü entegre roolforming üretim hatlarında sektörün ortalama ölçü hassasiyetlerinin çok üzerinde üretir. Üretilen parçalar, sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan işlemler sonucunda birleştirilir. Ardından boya işleminden geçen konstrüksiyon parçaları şantiyede cıvatalar ile suretiyle montaj işlemi tamamlanır. Üretimin büyük bölümü üretim tesisinde tamamlanarak şantiyedeki montaj hataları minimize edilir ve böylece zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanıyor.


Çelik Konstrüksiyon fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Konstrüksiyon teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çelik yapı sistemi Yapısal çelik Çelik yapı Yapım sistemleri Çelik konstrüksiyon yapı sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yapısal çelik sistemi özellikle proses gereği büyük ölçekli, enine, boyuna ya da yüksekliğine büyük açıklıklar gerektiren yapılarda kullanılır. Yani büyük ölçekli sanayi yapılarının hemen tümünde tercih edilir. Büyük ölçekli üretim tesislerinin yanı sıra spesifik olarak nitelenebilecek yine büyük ölçekli çok katlı binalar, gökdelenler, AVM, spor salonları, ticaret merkezleri, fuar alanları, havalimanları, köprüler de yapısal çelik sistemin tercih edildiği yapılar arasında yer alır.

2Teknik Özellikler

Esnekliği sayesinde depreme karşı çok iyi karşılık verir.
Esnek tasarım imkanları sunması nedeniyle spesifik tasarımlı yapılarda tercih edilir.
Ön üretimli olması ve sadece cıvata bağlantıları ile yapılan montajının çok hızlı tamamlanması nedeniyle alternatiflerine kıyasla çok daha kısa sürelerde tamamlanır. Böylece yatırımcılara zamandan ve dolayısıyla maliyetten kazandırır.
İstendiğinde sökülüp tekrar montaj edilebiliyor.
Konstrüksiyonun tamamı herhangi bir zayiat olmaksızın yeniden kullanılabilir.
Kullanılan ana madde olan çeliğin geri dönüşümlü bir malzeme olması sayesinde çevreci yapı üretilebilir.
İnşa sürecinin tamamı denetim altında olur.