Çelik Konstrüksiyon Yapı Sistemleri, Hafif Çelik Yapı Sistemleri ve Profilleri

Marka: A Profil

Galvaniz, siyah veya DKP sactan üretilen yapı profilleri, rollforming makinelerde kesintisiz üretim hattı teknolojisiyle istenilen boyda, sınırsız formda, 0,40 mm'den 8 mm'ye kadar kalınlıkta ve 600 mm profil yüksekliğine kadar üretmek mümkündür. Proje gereği profiller yuvarlak, oval ve özel formda, hassas delikli olarak üretilebilir. Klasik NPI ve NPU profillerine göre benzer mukavemet değerlerinde %50'ye kadar ekonomi sağlar.


Çelik Konstrüksiyon fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çelik Konstrüksiyon teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Müteahhitlik hizmeti Raf profili Hafif çelik yapı profili Çelik konstrüksiyon yapı sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Kompozit veya çelik endüstriyel binalar ve konutlara yönelik yapı profilleri üretimi ve uygulamaları, minirack, highrack depolama raf sistemleri, cephe giydirme profilleri, depreme dayanıklı yapılar, otomotiv, konteyner profilleri, spor salonları, kapı pencere, elektrik ve kablo kanalı, çok katlı betonarme konutlarda bölme duvar ve cephe duvar olarak kullanım, seracılık, asma kat ve platform, tarım sektörlerinde uygulanmaktadır.

2Teknik Özellikler

Avrupa standartlarında rollforming tekniği ile üretim.
Klasik yapı profillerine göre %50 daha hafif ve ucuz.
Depreme dayanıklı.
Montaj ve demontaj kolaylığı, taşınabilirlilik.
Uzun ömürlülük ve geri dönüşüm.
Yüksek korozyon dayanımı (galvaniz).
Projeye göre özel üretim imkanı.
Boya ve bakım gerektirmez.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008