Etkinlik Çadırları | Party Tent Serisi

Marka: RÖDER Türkiye

Party Tent Serisi, küçük kapsamlı etkinlikler, düğünler, catering alanları gibi pek çok alanda pratik ve kaliteli çözümler sunan çadır sistemleridir.


Çadır Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çadır Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çadır sistemi Kubbeli çadır Kiralık çadır Alüminyum çadır Organizasyon çadırı Fuar çadırı
1Uygulama Alanları

Fuarlar, showroom ve satış noktaları, kurumsal etkinlikler, toplantı ve konferanslar, etkinlikler ve partiler, gösteri ve konserler, otel ve yemek davetleri

2Malzeme

Alüminyum Profil, Cam Panel, Alüminyum Kompozit Panel, Sandviç Panel, Branda

3Teknik Özellikler

Party Tent çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları standart uygulamalarda her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaştan imal edilmektedir.
Standart uygulamaların yanı sıra Party Tent çadır sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Cephe kaplamaları için cam panel, aluminyum kompozit panel veya sandviç panel gibi alternatifler tercih edilebilir. Kapı tercihlerinde alüminyum veya PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü camlı kapılar seçilebilir. Zemin yükseltmesi olarak ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemin çözümleri uygulanabilmektedir.

Konstrüksiyon: Anodize Alüminyum Profil
Cephe: RÖDER No.1: PVDF Kaplanmış Branda, Cam Panel, Alüminyum Kompozit Panel, Sandviç Panel

4Kalite Garanti Belgeleri

Alüminyum Alaşımı: AW 6005 T6
Yapısal Bileşenler: EN 1090-2
Branda: DIN 4102 B1 normuna uygun alev yürütmezlik, Euroclass EN 13501-1
Statik: TÜV onaylı