Etkinlik Çadırları | Big Tent Serisi

Marka: RÖDER Türkiye

Big Tent Serisi, fuarlar, kurumsal etkinlikler, ürün lansmanları, spor ve moda etkinlikleri, konserler, outlet aktiviteleri, ramazan organizasyonları gibi büyük organizasyonlar için tasarlanmış çadır sistemleridir. Big Tent Serisi çadır sistemleri, 10 m'den başlayarak 60 m enine kadar temiz açıklıklı çadırlar sunabilmektedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Etkinlik Çadırları | Big Tent Serisi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çadır sistemi Kubbeli çadır Kiralık çadır Alüminyum çadır Organizasyon çadırı Fuar çadırı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Fuarlar, showroom ve satış noktaları, kurumsal etkinlikler, toplantı ve konferanslar, etkinlikler ve partiler, gösteri ve konserler, otel ve yemek davetleri

2Malzeme

Alüminyum Profil, Cam Panel, Alüminyum Kompozit Panel, Sandviç Panel, Branda

3Teknik Özellikler

Big Tent çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları standart uygulamalarda her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaştan imal edilmektedir.
Standart uygulamaların yanı sıra Big Tent çadır sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Cephe kaplamaları için cam panel, aluminyum kompozit panel veya sandviç panel gibi alternatifler tercih edilebilir. Kapı tercihlerinde alüminyum veya PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü camlı kapılar seçilebilir. Zemin yükseltmesi olarak ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemin çözümleri uygulanabilmektedir.

Konstrüksiyon: Anodize Alüminyum Profil
Cephe: RÖDER No.1: PVDF Kaplanmış Branda, Cam Panel, Alüminyum Kompozit Panel, Sandviç Panel

4Kalite Garanti Belgeleri

Alüminyum Alaşımı: AW 6005 T6
Yapısal Bileşenler: EN 1090-2
Branda: DIN 4102 B1 normuna uygun alev yürütmezlik, Euroclass EN 13501-1
Statik: TÜV onaylı