Soyulma Engelleyici Asfalt Katkısı

Marka: Tarmax

TARMAX bitüm ve agrega arasında güçlü bir bağ oluşmasını sağlamak için soyulma direnci geliştirir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Soyulma Engelleyici Asfalt Katkısı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


TARMAX soyulmayı engelleyici bir madde olarak genellikle sıcak karışım asfalt ve yüzey giydirme uygulamalarında kullanılır. TARMAX servis tankında bitüm ile manuel veya otomatik olarak sirkülasyon pompası ile karıştırılabilir.

Suya bağlı hasar; tekerlek izi, dağılma, sızdırma, çatlama ve çukur oluşumu gibi sonuçlar doğurabilir. Suyun hareketine direnebilecek çok az agrega türü vardır; çünkü su, asfalt döşemenin yapısına, ıslak agrega, yağmur suyu veya alt katmanda oluşan su buharları gibi bir çok şekilde girebilir. Suya bağlı hasar oluşumunu arttıran diğer faktörler ise silisli tip agrega veya tozlu agregadır.

Bitümlü kaplamaların hizmet ömrünü etkileyen en önemli parametrelerden biri agrega ve bitüm arasındaki tutunmayı etkileyen yüzey gerilimidir. TARMAX kullanımı, asfalt yolun hizmet ömrünü, toplam asfalt materyallerinin maliyeti ile kıyaslandığında, yalnızca küçük bir ekstra maliyet ile arttırmış olur.