Fiberglas Geogrid

Marka: Geofor Asfalt

İki asfalt liftin yüksek kenetlenme ve etkin birleşmesini sağlamak için yeterli aralık ile gerilebilir nervürlerin bağlı paralel setlerinden oluşan polimer kaplamalı bir Fiberglas Geogriddir. Polimerik kaplama, fiberglas donatı ve asfalt kaplaması arasındaki kimyasal uyumluluğu daha da optimize etmeye yardımcı olur. Ayrıca, kendinden yapışkanlı olması daha iyi bir yapışmaya ve kurulumun hızlanmasına olanak sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Fiberglas Geogrid ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Geofor Asfalt, termal gerilme/aşınma ve ilgili sorunlardan dolayı çatlamış tüm asfalt ve beton kaplamalarda uygulanabilir. Düzgün olmayan yerleşimin neden olduğu çatlaklarda, beton kaplamalardaki derzlerde ve yol genişletmede de kullanılabilir. Geofor Asfalt, aynı zamanda birbiri üzerindeki farklı asfalt tabakalarda da kullanılabilir, örneğin: köprüler / kasislerde derzsiz / sessiz bağlantılarda ya da beton kaplamalarda genleşme derzlerinin üstünde.

• Geofor Asfalt, yüksek çekme mukavemetli, yüksek performanslı cam elyaf fitillerden yapılmıştır.
• 230°C'ye kadar olan bitümlü karışım sıcaklıklarında termal ve kimyasal olarak stabildir.
• Buz çözücü tuz, petrol veya bitümden etkilenmez ve mekanik koruma için bir kaplamaya sahiptir.
• Geofor Asfalt, çok düşük gerilmelerde bile maksimum güç sağlar.
• Gerilme Faktörü önemli bir özelliktir, çünkü takviyesiz asfalt veya esnek asfalt kaplama, çok düşük gerilmelerde – ki bu %1 kadar düşük olabilir- çatlaklar göstermeye başlar. Geofor Asfalt 72GPA Young Modülü’ne sahiptir, ki bu etkili bir takviye sağladığı anlamına gelir.
• Geofor Asfalt, bakım maliyetlerini ve kullanım ömrü maliyetlerini azaltarak, asfalt tabakasının performansını yükseltir.