Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Whitebet®

Marka: OYAK Beton-Whitebet®

Minimum 82 beyazlık derecesine sahip özel beyaz çimento ve açık renkte hammaddeler kullanılarak üretilen WHITEBET, estetik ve dekoratif özellikleri açısından olduğu kadar, dayanım ve durabilite özelliklerindeki üstün performansı ile de güvenle kullanılan özel bir üründür. Whitebet'i gri betondan ayıran en temel özellik doğal beyazlığıdır. Betona bu beyazlığı veren, hammaddelerin rengi ve saflığıdır. Betonda kullanılacak hammaddelerin kaynağı, şekli, saflık ve rengindeki herhangi bir önemli değişim betonun görünümünde ve renginde büyük farklılıklara yol açabileceğinden, malzemelerin kontrollü şekilde temin edilmesi ve stoklanması çok önemlidir. Beton üretiminde, nakliyesinde ve yerine yerleştirilmesi esnasında kullanılan ekipmanların temizliği de büyük önem arz etmektedir. Brüt beton yüzeyler elde etmek için minimum S4 kıvamında üretilen betonlar ayrışma ve segregasyona uğramadan hazırlanan brüt kalıplara yerleştirilmelidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Whitebet® ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çimento Hazır beton Beyaz beton
1Uygulama Alanları

- Tüm betonarme yapılar
- Dekoratif, prekast yapı elemanları ve duvar panelleri
- Restorasyon projeleri

2Malzeme

Beton

3Teknik Özellikler

Çökme (Slump) değeri: 180±30 mm
Kıvam koruma süresi: 2 saat (20°C ortam sıcaklığında)
Basınç dayanım sınıfı: Tüm beton sınıfları

4Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2015, TS EN 206, G Uygunluk Belgesi, KGS Uygunluk Belgesi

5Referanslar

Belediye Hizmet Binası | Kahramanmaraş