Özel Hazır Betonlar

Marka: Çimsa

C8-C20 arası betonlar, özel hazır beton çeşitleri Dost Beton (Kendiliğinden Yerleşen ve Sıkışan Beton), Aqua Beton (Su Altı Betonu), Art Beton (Dekoratif Amaçlı Renkli Beton), Dra Beton (Dramiksli ve Lifli Beton), Yol Betonu (Yüksek Mukavemetli, Eğilme-Gerilme Dayanımı Arttırılmış Beton) , Sıvamiks (Hazır Yaş Sıva), İzo Şap, Drainbeton ve İzo Grobeton’dan oluşmaktadır


Beton fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Beton teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Hazır beton Beton
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dost Beton: prefabrike ve hazır beton döşeme, duvar, kiriş, kolon, mimari panel, cephe elamanı, sık donatılı ve dar kesitli betonarme yapı, Aqua Beton: su altındaki tünel, deniz duvarı, mendirek, Art Beton: iç ve dış mekan zeminleri, Drabeton: saha betonu.

2Teknik Özellikler

Dost Beton: Kendiliğinden yerleşen, iyi sıkışma sağlayabilen çok akıcı kıvamlı özel bir betondur. Aqua Beton: Su altında yıkanmadan, ayrışmadan serbest olarak düşebilen, çok düşük geçirgenliğe sahip betondur, Art Beton: Çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit, kayrak gibi doğal taşların görünümünü verebilen, bir zemin kaplama malzemesidir. Drabeton: Dramix çelik tellerin kullanılmasıyla çekme, gerilme mukavemetlerine karşı yüksek dirençli, rötre çatlaklarına karşı etkili beton Yol Betonu: Eğilme-gerilme mukavemetleri 8–10 kata kadar artırılmış beton Sıvamiks: Kullanıldığı yüzeye çok iyi tutunan beton, İzo Şap:her tip döşemede şap amaçlı olarak uygulanabilen dolgu malzemesi, Drainbeton: drenaj yapılarında kullanılan özel üretim beton, İzo Grobeton: işlenmesi kolay, kolaylıkla yerleşebilen, hafif, çatlama ve tozuma yapmayan beton ürünü.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE (C 8-C 50 arası betonlar), KGS belgesi