İzomaks Endüstri

Firma Hakkında

İzomaks, pazara sunduğu yapı ve inşaat malzemeleri ile kaliteli çözümler sunmayı hedeflemiş bir şirketler grubudur.

Türkiye ve Suudi Arabistan’da su yalıtım ürünlerinin üretiminde ve yine Türkiye’de teknik yapı kimyasalları üretiminde, sektörün önde gelen şirketlerindendir. Türkiye, ABD ve Suudi Arabistan’ da bulunan grup şirketleri ile yurtiçi ve uluslararası alanda endüstriyel yapı malzemesi üreten birçok lider firmayı da temsil etmektedir.

Konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile ileri teknolojiye sahip AR-GE destekli tesislerimizde üretilen ürünlerimizin ASTM, UL, FM, EN ve DIN başta olmak üzere tüm uluslararası standartları sağlaması ve ihtiyaca göre bu standartların ötesine geçmesi için testler yapmakta ve ürünler geliştirmektedir. Ürettiği ve pazarladığı ürünler, hem klasik hem de spesifik projelerdeki ihtiyaçları tam olarak ve istenilen şekilde karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. Gerek detaya uygun doğru ürün seçiminde, gerekse de doğru uygulama detaylarının belirlenmesinde siz müşterilerine sürekli destek olmayı amaç edinmiştir.

İzomaks, Dünya’nın farklı noktalarındaki çözüm ortakları, distribütörleri, bayileri ve tedarikçileri ile büyük bir aileyi ifade etmektedir.

Ürünler

İzomaks Endüstri

Teklif İste

Send