Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

İZODRAIN

Firma Hakkında

1990 yılında Sakarya'nın Sapanca İlçesi'nde kurulmuş olan aile şirketi; 25 yılı aşkın tecrübesi, birikimi ve en önemlisi piyasadaki güvenilir ve saygın duruşu ile hızlı ve emin adımlarla  büyümeye devam etmektedir.

2000'li yılların başına kadar inşaat, taahhüt,  proje ve danışmanlık hizmetleri veren şirket, inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip etmiş ve yalıtım sektöründe çok ciddi boşluklar görmüştür. Bu sebeple 2005 yılında kurucu ortağı olduğu İzomar İzolasyon A.Ş.'yi kurarak, yalıtım sektöründe bölgesindeki önemli firmalar arasında yerini almıştır.

İnşaat, taahhüt, proje ve danışmanlığının yanı sıra  yalıtım sektöründe de bölgesindeki önemli firmalar arasında yerini almış olan firma, 2014 yılının sonlarında aldığı karar ile imalat ve sanayi alanında yeni yatırımlar yapmaya karar vermiştir. 2015 yılının ikinci yarısında Kabarcıklı Drenaj Levhası Üretim Hattını devreye alan firma böylelikle imalat sektörüne de merhaba demiştir.

Bugüne kadar iş yaptığı sektörlerde örnek, öncü ve yenilikçi olmayı daima kendine hedef edinen firmanın, imalat sektöründe de çok kısa zamanda hak ettiği yere geleceğine inancımız üst düzeydedir. Firma, şimdiden enerjisinin büyük bir kısmını gelecek yıllarda üretmeyi planladığı yenilikçi ürünlerinin Ar-Ge çalışmalarına ayırmış bulunmaktadır.

Sintar Mühendislik olarak yaptığı her işte önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu fikirden hareketle her daim kaliteyi ön planda tutan firma emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

İZODRAIN Ürünleri

İZODRAIN

Teklif İste

Gönder