Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Inter Fire Glass
Inter Fire Glass

Inter Fire Glass

Antalya’da yangına dayanıklı cam üretme amacıyla kurulan İnter Cephe Sistemleri Alüminyum İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş., bu sınıfta tescillediği “Inter Fire Glass” markası ile Türkiye’nin ilk üretici firması olmuştur.
 
Yangına dayanıklı cam üretimine, 3 yıl boyunca sistematik olarak sürdürülen Ar-Ge çalışmaları sonucu başlayan İnter Cephe, ürün geliştirme aşamalarının her alanında üst düzey eğitimli kadrosuyla Türkiye’de bir ilki başarmıştır ve yurtiçi ve yurt dışı bir çok başarılı projede de yer almaktadır.
 
Döşemealtı bölgesinde bulunan üretim tesisinde, cam üretimi konusunda deneyim sahibi kadrosuyla 30/60/90/120 dakika dayanım sürelerine sahip, yangın, duman ve sıcak gazlara karşı odanın ayrılmasının yanı sıra ısı yalıtımı sağlayan EI sınıfı yangına dayanıklı camları projeye özel ölçülerde üretmektedir.
 
Üretimini gerçekleştirdiği ürünler; turizm tesislerinden konutlara, alışveriş merkezlerinden iş merkezlerine, hastanelerden okullara kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. İnter Cephe, uyguladığı kalite ve çevre politikası ve insana verdiği değer ile sürekli iyileştirmeyi hedeflemekte, ülkesine katma değer sağlamaya devam etmektedir.