Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
İntek Kalıp
İntek Kalıp

İntek Kalıp

1989 yılında 200 metrekarelik bir atölye, 2 mühendis ve 8 işçi ile çıktığımız yolda, bugün Gebze ve Düzce’de 12.650’si kapalı alan olmak üzere toplam 36.900 metrekare alana sahip 2 modern tesis ve 200 kişilik bir ekip ile “Türkiye’nin lider markalarından biri olarak” ilerlemeye devam ediyoruz. Bunun yanında kalite ve iş güvenliği standartlarının çok yüksek olduğu İsviçre, İtalya gibi Batı Avrupa ülkeleri dahil 30’dan fazla ülkeye yaptığımız ihracatlar ve bu ülkelerde gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerle, bir dünya markası olma hedefine doğru yürüyoruz.
Kalıp ve iskele sistemleri konusu derin bir uzmanlık alanıdır. Bu nedenle müşterilerimiz, işin her aşamasında yanlarında yer alarak kendilerini doğru yönlendirecek, danışmanlık hizmetinden başlayarak, tasarım, üretim, lojistik, uygulama projesi, sahada gözetim hizmeti ve bir sonraki projeye hazırlık aşamasına kadar komple hizmet verecek, uzman bir çözüm ortağına ihtiyaç duyarlar. 
Bu ihtiyaca cevap verebilmek için, günlük operasyonları sırasında müşterilerimizle birlikte olarak, onların şantiyede ne gibi zorluklarla karşı karşıya olduklarını gözlemliyor, onlara fayda sağlayacak çözümler üretmeye odaklanıyoruz. Sahada kullanımı basit, zaman kazandıran, iş güvenliği seviyelerini yükselten, yüzlerce kez kullanılacak kadar sağlam ve aynı zamanda ekonomik sistemler tasarlıyor ve bu ürünleri modern tesislerimizde, otomasyona dayalı ileri teknolojiler kullanarak, yüksek kalite standartlarında üretiyoruz.
Günümüzün rekabet koşullarında, doğru tasarım ve üretim eseri kaliteli ürünlerin, müşteri memnuniyeti için tek başına yeterli olmadığını, bu kaliteli ürünlerin yanında, proje süresince verilen teknik destek hizmetlerinin başarının anahtarı olduğunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin ürünleri doğru, güvenli ve verimli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmak amacı ile onlara uygulama projesi ve sahada gözetim (süpervizörlük) hizmetleri sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin memnuniyet düzeyini arttırmakla kalmıyor, sahada kullanım aşamasında elde ettiğimiz tecrübelerden faydalanarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.
Bir firmanın sahip olduğu en önemli değerin, nitelikli insan kaynağı olduğuna inanıyoruz. İntek’i başarılı kılan temel ilkeleri her yönüyle benimsemiş olan çalışanlarımız, onların performansı ve yeterliliği şirketimizin en büyük sermayesidir.