Soğuk Galvanizleme Ürünü

Marka: ROVAL

Sıcak galvanizlemeye eşdeğerde koruma sağlayan, yüksek antikorozyon performansına sahip bir soğuk galvanizleme ürünüdür. Kuru film kalınlığında % 96 saf çinko içerir.


Yüzey Koruyucu fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzey Koruyucu teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Yüzey koruyucu kimyasallar Galvanize kaplama Antikorozif koruma Korozif koruma
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Metal yüzeylerin asit etkilerine ve çürütücü kimyasallara karşı korunması ile ozmotik ve korozyon bariyeri (elektro ve deniz korozyonu) amaçlı; yeraltı yapıları, dış mekân uygulamalarında (aydınlatma direkleri, oyun parkları, çitler, gaz-su dağıtım sistemleri, köprüler, binalar vb.) kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

ROVAL soğuk galvanizleme ürünü çinkonun yüksek elektrokimyasal reaksiyon özelliği ile yüksek anti-korozyon performans sergiler. Çinko doğrudan temas ile metal yüzeyde katodik koruma sağlar. Hasarlı veya ince şekilde kaplanan yüzeyde yeniden pas oluşsa dahi elektrokimyasal reaksiyon pasın ROVAL tabakasının altına sızmasını ve devam etmesini engeller. ROVAL metal yüzeylere doğrudan uygulanmalıdır. Rulo, fırça ya da airless püskürtme ile uygulanabilir.