Camlı Yangın Kapısı, Yangına Dayanıklı Camlı Bölme Duvar

Marka: PENTEK – RP Technik

Yangına dayanımlı özel camlar ve çelik profiller kullanılarak üretilen camlı yangın kapıları ve bölme duvarları; güvenli, şeffaf geçişler ile mimaride yeni olanaklar tanır. Mekansal bütünlüğü mümkün kılar. Kaçış koridorlarını ve yangın merdivenlerini günlük kullanıma uygun hale getirir. Camlı yangın kapıları proje yangın senaryosuna göre tasarlanır, istenilen ölçülerde üretilir. Her tür otomasyon ve kontrollü geçiş sistem ihtiyacına cevap veren donanımlarla birlikte sunulur.


Yangın Kapısı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yangın Kapısı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Camlı yangın kapısı Yangın kaçış kapısı Yangın bölmesi Yangın camı Isı yalıtımlı kapı sistemi Yangın kapısı Camlı metal kapı Paslanmaz çelik kapı Yangına dayanıklı kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Hastaneler, havaalanları, iş ve kültür merkezleri, oteller, alışveriş merkezleri, kamu binaları, fabrikalar, konutlar, eğitim kurumları, öğrenci yurtları, data merkezleri

2Teknik Özellikler

E/EW/EI sınıflarında üretilen kapılar 30, 60, 90, 120 dk yangın koruması sağlar. EN 1634-1, EN 1633-1, EN 14600, BS 476 standartlarına göre yangına dayanıklı cam ve çelik doğrama birlikte test edilerek sertifikalandırılmıştır. Sistemde kullanılan tüm donanımlar yangın dayanım sertifikalıdır. Yenilikçi çinko-magnezyum daldırma kaplama teknolojisi ile yüksek korozyon direnci sağlar.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, OHSAS, FPC, CE

4Ürün Seri No

CYK