Camlı Yangın Kapısı ve Yangına Dayanıklı Cam Bölme Duvar

Marka: PENTEK – RP Technik

Yangına dayanımlı özel camlar ve çelik profiller kullanılarak üretilen camlı yangın kapıları ve bölme duvarları; güvenli, şeffaf geçişler ile mimaride yeni olanaklar tanır. Mekansal bütünlüğü mümkün kılar. Kaçış koridorlarını ve yangın merdivenlerini günlük kullanıma uygun hale getirir. Camlı yangın kapıları proje yangın senaryosuna göre tasarlanır, istenilen ölçülerde üretilir. Her tür otomasyon ve kontrollü geçiş sistem ihtiyacına cevap veren donanımlarla birlikte sunulur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Camlı Yangın Kapısı ve Yangına Dayanıklı Cam Bölme Duvar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Hastaneler, havaalanları, iş ve kültür merkezleri, oteller, alışveriş merkezleri, kamu binaları, fabrikalar, konutlar, eğitim kurumları, öğrenci yurtları, data merkezleri

E/EW/EI sınıflarında üretilen kapılar 30, 60, 90, 120 dk yangın koruması sağlar. EN 1634-1, EN 1633-1, EN 14600, BS 476 standartlarına göre yangına dayanıklı cam ve çelik doğrama birlikte test edilerek sertifikalandırılmıştır. Sistemde kullanılan tüm donanımlar yangın dayanım sertifikalıdır. Yenilikçi çinko-magnezyum daldırma kaplama teknolojisi ile yüksek korozyon direnci sağlar.

ISO 9001, OHSAS, FPC, CE

CYK