Gürültü Kontrol Camı

Marka: Şişecam Akustik Lamine Cam

Şişecam Akustik Lamine Cam, Şişecam Düzcam’ın gürültü kontrol camıdır. Gürültü düzeyi yüksek ortamlarda etkili ses yalıtımı sağlamak amacıyla özel geliştirilmiş akustik laminasyonlu camlardır. PVB sayesinde akustik lamine camlar ses titreşimlerini bünyesinde sönümler, böylece karşı tarafa daha az ses geçişi sağlanır. Ses yalıtımına katkı sağlayarak gürültü geçişlerini azaltırken aynı zamanda Şişecam Lamine Cam ürününün güvenlik özelliğine de sahiptir. Etkin gürültü yalıtımı için yapıda, duvar, çatı ve doğramalar gibi diğer ayırıcı elemanlarda da benzer önlemler alınması gerekmektedir.


Yalıtımlı Camlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtımlı Camlar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam Emniyet camı Gürültü kontrol camı Güvenlik camı Ses yalıtımı Yalıtım camı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Araç trafiğinin, uçak, tren gürültüsünün ve ana cadde, otoyol kenarında, araç ve korna gürültüsünün yoğun olduğu her yerde,
Yüksek müzik ortamının bulunduğu etkinlikler, konser alanlarında,
Toplantı odalarında,
Çeviri kabinlerinde,
Ofis bölmelerinde,
Fabrikalarda,
Şişecam Akustik Lamine Cam kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Şişecam Akustik Lamine Cam, iki veya daha fazla cam plakanın ses yalıtımı sağlayan özel akustik polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilir. PVB sayesinde akustik lamine camlar ses titreşimlerini bünyesinde sönümler, böylece karşı tarafa daha az ses geçişi sağlanır.
Standart ebatlar (mm):
3210x2250/3210x2500/3210x6000
PVB kalınlığı (mm): 0,76

3Kalite Garanti Belgeleri

Şişecam Akustik Lamine Cam TS EN ISO 12543 standartlarına uygun olarak üretilir. Şişecam Akustik Lamine Cam CE işaretine sahiptir.