Panboard Enjeksiyon Levha


Panboard, 60x120x3-4-5 cm ebatlarında kenarlar binili olarak üretilen, yüzeyinde sıva tutucu kanalları bulunan, enjeksiyon ısı yalıtım levhasıdır. Özel tasarımlı Panboard ısı yalıtım levhaları mantolama uygulamalarında büyük avantaj ve uygulama kolaylığı sağlar. Son derece rijid bir yalıtım malzemesi olan Panboard, rijidliği sayesinde kolay uygulanabilir bir yüzey sağlayarak işçilik masraflarından da tasarruf sağlar. Levha üzerindeki desen ve oluklar, yapışma mukavemetini artırır, Binili olmasından kaynaklı ısı köprüsünü engeller. Panboard’a şeklini veren yüksek kalıp ve enjeksiyon teknolojisidir. Panboard eşsiz konfor sunan bir üründür. Binalarda küf ve rutubet oluşumunu önler sağlıklı yaşam koşulları sunar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Panboard Enjeksiyon Levha ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Yoğunluk ve basma mukavemeti yüksekliği, Panboard’un teras yalıtımlarında, bodrum temel ve duvarlarında, tünel kalıp döşeme, perde duvar ve kiriş yalıtımlarında, alternatif cephe kaplama sistemleri içerisinde ısı yalıtım levhası olarak kullanımını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için bkz. Teknik Bilgi Föyü