HDPE Kabarcıklı Drenaj ve Koruma Levhası/İzodrain DL 400

Marka: İZODRAIN

Kabarcıklı yapıya sahip, yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmiş, basma dayanımı yüksek, bitki kökü ve kimyasallara karşı dayanımlı, drenaj ve toprak altı yalıtım koruma levhasıdır. Yüksek basma mukavemeti; Projeye özel üretim; Daha fazla kabarcık sayısı;


Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Drenaj levhası Temel yalıtımı Yalıtım koruma levhası Su yalıtımı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Perde yüzeylerde uygulanan su izolasyon ve ısı izolasyon katmanlarının dolgu esnasında korunmasını sağlar. Topraktan gelebilecek kapiler neme karşı betonun veya şapın altında nem bariyeri olarak kullanılır. Temel altında grobetona alternatif olarak temiz bir yüzey elde etmek için toprak üzerine serilir. Yapının düşeyde ve yatayda neme ve basınçlı sulara karşı korunmasında yardımcı olur. Yapıya yaklaşan suları hızlıca drene eder. Derin temeller gibi iki kabuklu uygulamalarda sızdırma katmanı olarak kullanılır. Tünellerde topraktan gelen yoğun suyun drenaj kanallarına iletilmesini sağlar.

2Teknik Özellikler

Birim ağırlığı: 400 gr/m²
Kabarcık yüksekliği: 8 mm
Basınç dayanımı: Yaklaşık 150 kN/m²

3Kalite Garanti Belgeleri

TSEK (TSE K 84) – CE (EN 13967), ISO 9001: 2015, YERLİ MALI BELGESİ

4Ürün Seri No

DL 400