Drenaj ve Koruma Levhası

Marka: Iso-Drain

Drenaj levhaları, temel duvarlarında yalıtımı korumak ve yüzey drenajı ile suyu emniyetli bir şekilde binadan uzaklaştırmak için kullanılır. Temel altında grobeton yerine“Temizlik Katmanı” görevini yapar. Çatı bahçesi teşkilinde ise yalıtımı korur, yağmur suyunu yönlendirerek bitki köklerinin çürümesini önler. Kabarcıklarda biriken su, bitkiler için nem rezervi oluşturur. Kök tutucu folyo ile tam koruma sağlanır.


Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yalıtım Koruma ve Drenaj Levhaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı bahçesi Drenaj levhası Yalıtım koruma levhası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Temeller, perde duvarları, yeraltı garajları, metro ve demiryolu tünelleri, istinat duvarları, rutubetli bodrum katlarının iç duvar ve zeminleri, seramik altı duvar ve zeminler, parke altı zeminler.

2Teknik Özellikler

Malzeme yüksek yoğunluklu polietilendir. (HDPE)
Basınç dayanımı yüksektir. 160-400 kN/m², bitki köklerine ve çürümeye karşı dayanıklıdır. 8 mm kabarcıklı levhaların drenaj kapasitesi 4,6 l/s/m, 20 mm kabarcıklı levhanın drenaj kapasitesi 10 l/s/m. Sıvayı ve seramiği taşıyan fileli levhalar da vardır. Almanya'da üretilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008