Gizli Sürgü Mekanizmalı Kayar Kapı Sistemleri

Marka: MOOD

Mood kayar kapı sistemleri, duvar içinde veya önünde çalışacak şekilde uygulanabildiği gibi modüler bölme duvar sistemlerimiz arasında da kullanılabilmektedir.Kapı kanatlarında lamine/temperli/boyalı kombinasyonları ile cam, laminat, ahşap, deri kaplama ve lake boyalı seçenekler sunulmaktadır. Kayar kapı sistemleri, tüm alüminyum kasa ve bölme duvar sistemleri ile uyumlu olarak üretilmektedir.


Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam kapı İç hacim kapısı Kapı Kayar kapı Laminat kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri

2Teknik Özellikler

Kapı kasaları ve kanat çerçeveleri, AL Mg Si 0,5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir. Kanatlar farklı mekanizmalar kullanılarak birbirinden bağımsız veya senkronize şekilde çalıştırılabilmektedir. Profillerimizdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır. LEED ve BREEAM Sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 14001, Q-MARK, TURKAK, ISO 9001:2008