Otomatik Kayar Kapı Sistemleri (Fotoselli Kapı)

Marka: Gilgen

Otomatik kayar kapı sistemlerinin (fotoselli kapı sistemleri) beşiği olarak bilinen İsviçre'de, 1961 senesinde kurulan otomatik kapı üreticisi Gilgen bugün otomatik kayar kapı sektörünün en önemli firmaları arasında sayılmaktadır. Monador A.Ş., Gilgen otomatik kapı ürünlerinin temsilciliğini 1988 senesinden itibaren başarıyla gerçekleştirmekte ve bir süredir lisanslı çalışmalarla üretim parkurunda önemli sorumluluklar da üstlenmektedir. Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Türki Cumhuriyetler


Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Fotoselli kapı Kayar kapı Otomatik kapı Hermetik kapı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Hastaneler, alışveriş merkezleri ve marketler başta olmak üzere oteller, iş merkezleri ve hava limanlarına kadar yoğun insan trafiğine maruz kalan her binada oldukça geniş bir kullanım alanı mevcuttur.

2Teknik Özellikler

Fotoselli otomatik kayar kapılar, panikte açılır break-out otomatik kayar kapılardan, dar alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kullanılan teleskopik otomatik kayar kapılar ve akordeon düzenekte kayar katlanır otomatik kapılara kadar ve hastanelerde kullanılan hermetik otomatik kayar kapılara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001, TÜV, EN16005