Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemi/İnfinity

Marka: Pimapen

İnfinity kaldırmalı sürme kapı sistemi; rüzgar yükünün, atalet ihtiyacının fazla olduğu geniş açıklıklara cevap verebilecek özel büküm destek saclarına sahip, 12 m’ye kadar olan açıklıkları 4 kanat seçeneği ile kapatma imkanı sağlayan, yalıtım değerleri basit sürme sistemlerine göre çok daha iyi olan, ahşap görünümlü kaplama çeşitleri ile de geniş renk yelpazesi bulunan özel bir sistemdir.


Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kapı Kayar kapı PVC kapı Sürme kapı Kayar kapı sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sistem maks. 300 cm genişliğinde ve 300 kg ağırlığında bir kanadı çok rahat bir biçimde hareket ettirebileceğinden ötürü, tüm geniş ve yüksek açıklıklar için yalıtımdan ve manzaradan ödün vermeden kullanım kolaylığı, konfor, güvenlik ve ferahlığı biraraya getiren ideal bir çözümdür.

2Teknik Özellikler

Kanat profili 70 mm genişliğinde 4 odacıklı ve 42 mm’ lik cam kullanımına izin verecek yapıdadır. Kasa profili ise 170 mm genişliğinde ve 7 odacıklıdır. Profillerin et kalınlığı A sınıfıdır. Alüminyum eşik profili poliamid ısı köprülü olup, aynı zamanda PVC eşik kapama profili de bulunmaktadır. Bu sayede, iyi ısı yalıtımı elde edilmektedir. Kasa ve eşik profili arasındaki süngerler yalıtım açısından avantaj sağlamaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, TSE