Sabit ve Kayar Kapı Sistemleri

Marka: Bartadoor

Modern ve estetik çizgileriyle çağın dinamiklerine ayak uyduran Bartadoor farklı sistemleri ile ofis ve yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma fırsatı veriyor. Sabit alüminyum kasalı kapılar, daha ince çizgileriyle, alışagelmiş geniş pervazlı kasalara yenilikçi bir çözüm getiriyor. Kayar kapı sistemleri ise mekanlarda alan tasarrufu ile hacimlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Alüminyum, cam ve ahşap kombinasyonları ile oluşturulan yeni nesil kapı kasa ve kanat tasarımları sabit ve kayar sistemlerde,bütünün birer parçası olarak bir tasarım çizgisinde buluşuyor.


Sürme - Yana Kayar Kapılar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sürme - Yana Kayar Kapılar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kapı Kayar kapı Kayar kapı sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Otel, balo salonları, toplantı salonları, üniversiteler, restoran, bankalar, okullar, evler kısaca yaşam alanların olduğu her yer

2Teknik Özellikler

Kapı kasaları ve çerçeveleri, AI Mg Si 0.5 alaşımdan ekstrüde edilen alüminyum profillerden üretilmektedir.Kanatlar farklı mekanizmalar kullanılarak birbirinden bağımsız veya senkronize şekilde çalıştırılmaktadır. Profillerdeki eloksal kalınlığı 18-22 mikron aralığında yapılmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, CE