Leather

Alüminyum süpürgelik üzerine 1. sınıf suni deri kaplaması ile mekanlarınıza bambaşka bir estetik katmaya hazır olun. Mevcut katalogdaki renk ve dokulardan seçim yapılabileceği gibi, binlerce çeşit renk ve doku alternatifleri arasından kombinlenmek istenen deri modelinin aynısı veya ona en yakın olanı seçilerek yeni bir kaplama da yaratılabilmektedir.


Süpürgelik fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Süpürgelik teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Süpürgelik Alüminyum süpürgelik Süpürgelik profili Deri süpürgelik
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, ofis, otel, hastane, AVM, konferans salonu.

2Malzeme

Alüminyum, deri

3Teknik Özellikler

Kaplamada kullanılan suni deri 1. sınıf olup, gerçek deri görünümüne en yakın olandır. UV ışınlarına karşı renk solması yaşanmaz. Aynı zamanda çizilme ve yırtılmalara karşı ekstra dirençlidir. Kaplanacak alüminyum süpürgelik olarak kullanılan Lato modeli 83 mm ve 120 mm olmak üzere iki farklı yükseklik alternatifinde bulunmaktadır. Dayanıklılığının yanında kolay montajı ve kablo kanalı vazifesi de görmesi ile dikkat çekmektedir. Uygulama alanındaki tüm kabloları içinde gizleme imkanı sunar. Deri kaplamalı süpürgeliklerde gerek iç gerek dış köşe dönüşlerinde, kullanılan krom kaplama aksesuarlar ile köşe birleştirme sorunu ortadan kaldırılmaktadır.