Lato

Lato alüminyum süpürgelik gerek uygulama kolaylığı gerekse uygulandığı alana verdiği değer itibari ile standart süpürgeliklerden ayrılmaktadır. Tüm yaşam alanlarında belirgin bir ayrıntı olarak dikkat çeken Lato alüminyum süpürgelik, değişik renk ve yüzey seçenekleri ile dekorasyona birebir uyum sağlamaktadır.


Süpürgelik fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Süpürgelik teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Süpürgelik Alüminyum süpürgelik Süpürgelik profili
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, ofis, otel, hastane, AVM, konferans salonu.

2Malzeme

Alüminyum

3Teknik Özellikler

Arka bağlantı parçaları sayesinde Lato alüminyum süpürgelik duvara vidalanan bağlantı parçalarına kilitlenerek uygulamayı kolaylaştırır. Lato alüminyum süpürgelik; PVC süpürgelik, kake süpürgelik gibi kırılma, çatlama, renk atması yapmayacağı gibi aynı zamanda hijyen sağlar ve kir birikmesi ve haşere gibi sorunları ortadan kaldırır. 8 cm ve 12 cm yükseklik alternatifleri bulunan Lato alüminyum süpürgelik aynı zamanda kabloların gizlenmesi için tasarlanmış olup alüminyum kablo kanalı yerine de kullanılabilmektedir. Süpürgelik köşe dönüş aparatları ile Lato alüminyum süpürgelik, tüm süpürgelik iç köşe - dış köşe dönüş sorunlarını ortadan kaldırır.
Ölçü: 83/120x2700 mm