Temel Yalıtımı ve Yalıtım Koruma | Bitusmart


BITUSMART, ürün kalitesi ve sorunsuz uygulama performansı ile her tür su yalıtım uygulaması için profesyonellerin tercihidir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Temel Yalıtımı ve Yalıtım Koruma | Bitusmart ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konutlarda, endüstriyel binalarda, ticari binalarda, kurumsal binalarda ve düz çatılarda kolaylıkla uygulanabilen Bitusmart su yalıtım membranları, binaların temellerinden çatılarına kadar tam koruma sağlar.

• Özel polimerler ve stiren-butadien-stiren (SBS) ile modifiye edilmiş bitümden oluşan bileşiği ile Bitusmart Ultra serisi membranlar oldukça yüksek olan soğukta bükülme dirençleri (-25) ve esnek yapıları ile öne çıkarlar. Özellikle İç Anadolu, Doğu Anadolu gibi soğuk iklim bölgelerinde kullanım için uygundur. Bitusmart Ultra’nın yüksek soğukta bükülme direnci kolay uygulanabilir olmasını sağlar.
• Özel polimerler ve Ataktik Polipropilen (App) ile modifiye edilmiş bitümden oluşan bileşiği ile Bitusmart Super serisi membranlar soğukta bükülme dirençleri (-15) ve özel yapısı sayesinde yüksek sıcaklık değişikliklerine dayanıklıdır.
• Özel polimerler ve Ataktik Polipropilen (App) ile modifiye edilmiş bitümden oluşan bileşiği ile Bitusmart High serisi membranlar soğukta bükülme dirençleri (-10) ve özel yapısı sayesinde yüksek sıcaklık değişikliklerine dayanıklıdır. Özellikle ılıman iklim bölgelerinde kullanımı yaygındır.