Su Yalıtım Membranı/Almera Tex 230

Marka:

Almera Tex 230 sürme esaslı yalıtım malzemelerinden farklı olarak 3 katlı sandviç sistemi ile üretilmiş kompozit bir yalıtım malzemesidir. Ürün iki yüzü polipropilen, özel keçe korumalı lamine edilmiş polietilen taşıyıcı tabakalardan oluşmuştur. Her iki yüzeyinin de lifli yapıda olması uygulandığı tüm yüzeylere güçlü bir şekilde yapışmasını sağlar. Ürünün uygulaması oldukça basittir. Flexli bir mozaik yapıştırıcısı kullanarak ürünün duvara yapışması sağlanır ve yapıştırıcının zemin ve Almera Tex ile kürlenme süresi beklenilmeden üzeri mozaik ve benzeri ürünler ile kaplanabilir. Uygulamanın kolayca yapılabilmesi ve kısa süre içerisinde bitirilebilmesi, tüm hava ve sıcaklık şartlarında uygulanabilmesi ürünün avantajlarından sadece birkaçıdır. Her türlü zemine uygulanabilen basınca karşı dayanıklı membran %100 su sızdırmazlığı sağlayarak güvenli bir yalıtım sağlar.


Su Yalıtım Membranı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Yalıtım Membranı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Su deposu Su yalıtım membranı Havuz Bohçalama yalıtım Yalıtım malzemesi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Havuz, teras, balkon, prefabrik yapılar, çatı betonları, asansör kuyu dibi su yalıtımı, yerden ısıtma sistemleri, kuru ve ıslak zeminler, otopark, su deposu, karo kaplama malzemelerinin zemini, SPA, hamam, sauna

2Teknik Özellikler

Almera Tex 230: Tekstil yalıtım membranı 230 gr/m² (100 cmx100 m)
Almera Cord 125: Tekstil pah bandı (125 mmx50 mm)
Almera Tape 75: Kendinden yapışkanlı ek yeri kaplama bandı (75 mmx25 mm)
Almere Tex iç köşe manşeti: Tekstil iç köşe yalıtım manşeti (62,5x125 mm)
Almere Tex Dış Köşe Manşeti: Tekstil dış köşe yalıtım manşeti (62,5x125 mm)
Almera Tex tesisat boru geçiş Flanşı:Tekstil boru geçiş manşeti (1/2'' - 1'')
Almera Fix: C2TE sınıfı flex yapıştırıcı: 25 kg
Contack yapıştırıcı: Boru manşeti yapıştırıcı

3Kalite Garanti Belgeleri

CE