Nefes Alan Su Geçirimsiz Örtüler ve Buhar Kesiciler

Marka: TrioTex

Yüksek su buharı difüzyonu özelliğine sahip, su geçirimsiz çatı ve cephe örtüsüdür. Düzenli ağsı taşıyıcılı orta katmanı TrioTex’e üstün bir yırtılma dayanımı sağlamaktadır. Bundan dolayı aynı birim ağırlıktaki ürünlerden iki kat daha kuvvetlidir. Yapı içindeki nemin etkin bir şekilde dışarı verilmesini sağlar. Tek uygulama ile çok uzun süre ayakta kalması TrioTex’i çevre dostu bir ürün yapmaktadır. Ürün gamındaki TrioTex T1, TrioTex 135, TrioTex 160RTD Plus, TrioTex 195F RTD nefes alan su geçirimsiz örtüler, TrioTex R-FX 180, BauderTEC Dampfsperre SK (kendinden soğuk bitüm yapışkanlı 1.2 mm kalınlıklı) buhar kesiciler, TrioTex akrilik ve butil bantlar aksesuarları oluşturur.


Su Yalıtım Membranı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Yalıtım Membranı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı yalıtımı Kiremit altı örtüler Su yalıtım membranı Çatı pulu altı membran Çatı örtüsü
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konutların kiremit çatılarından gökdelenlerin mekanik cephelerine kadar geniş bir yelpazede uygulaması bulunur. Destekli, desteksiz, soğuk ve sıcak tüm kiremit çatılarda, kenetli sistem shingle çatılarda kullanılır. Ahşap kulübe ve villaların cephesinde, siding altında, plaza, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu binaları, sağlık tesisleri ve otellerin giydirme cam, kompozit, granit ve terracotta cephelerde ısı yalıtımını korur. Binaların en dıştaki su yalıtım kalkanını oluşturur.

2Teknik Özellikler

1,5 m x 50 m rulolar veya 1,5 m x 100 m rulolar.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, W1 sınıfı yalıtım, CE EN 13859-1 & 13859-2