Mekânik Sistem Uygulanan Dış Cephe Kaplamaları/KS 501 Serastone Tırnaklı Sistem

Marka: Seranit

Dış cephe sistemleri; uygulamasının hızlı ve kolay olması maaliyetleri düşürür, cephelerde estetik ve temiz bir görüntü sağlar. Cepheye ve yalıtım malzemesine zarar vermez, binanın genleşmesi ve çalışmasına uyum gösterir. Binaya daha az yük getirir ve depreme karşı emniyetlidir. Bu sistem 23x46 cm'den başlayıp 90x135 cm'e kadar bilinen tüm dış cephe konstrüksiyon sistemlerine uygulanabilmektedir.


Seramik - Porselen Dış Cephe Kaplaması (terracota, mozaik, tuğla) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Seramik - Porselen Dış Cephe Kaplaması (terracota, mozaik, tuğla) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dış cephe kaplamaları

2Teknik Özellikler

23x46 cm ebat ve 10 mm kalınlığında sisteme ait özel renklerle uygulanır. Talebe göre diğer ebatlarda da uygulanır. Seranit ürünleri yatay profillere düşey takılan alüminyum tırnaklar ile monte edilir. Yatay taşıyıcı profiller düşey profillere perçinler ile bağlanır. Yatay ve düşey derz profili kullanılır. Taşıyıcı alüminyum tırnaklar görünmez. İstenilen yüksekliğe kadar uygulanabilir. İstenen yalıtım plakalarının montajına imkân sağlar.
Vantilasyonlu sistem oluşu nedeni ile binalarda nem ve rutubet oluşmaz.