Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Porselen Seramik Dış Cephe Kaplaması/Kalesinterflex Legno

Marka: Kalebodur

Kalesinterflex seramik sektörüne getirdiği yenilik ile 1000x3000 mm boyutlarında, 3 mm kalınlığında üretilen porselen seramik levhadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Porselen Seramik Dış Cephe Kaplaması/Kalesinterflex Legno ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dış cephe kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yer ve duvar uygulamaları, dış cephe mekanik sistemleri (gizli klipsli sistem ve konstrüksiyon üzeri yapıştırma sistem), özel kullanım alanları, laboratuvar tezgâh kaplamaları, mutfak tezgâh ve tezgâh duvar kaplamaları, yükseltilmiş zemin uygulamaları, mobilya uygulamaları, bölücü panel uygulamaları, modüler prefabrike yapılar

2Teknik Özellikler

Bir Kalesinterlex levha yaklaşık 21 kg ağırlığındadır. 1000 x 3000 x 3 mm ebadındaki Kalesinterflex Fit levhanın dışbükey esneklik yarıçapı 5.5 m'dir. Ateşe tamamen dayanıklı, alev almaz ve yanmaz niteliktedir. Yüzeyindeki koruyucu sır tabakası ve porselen yapısı sayesinde en güçlü kimyasallara karşı dayanıklıdır. İstenilen boylarda kesilebilir, düzgün yüzeyi kir tutmayan bir yapıya sahiptir. Gerektiği takdirde su ve bilinen temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir, lekelenmez.

3Kalite Garanti Belgeleri

Ecospecifier - TS EN 14411/ANNEX L BIII GL, Kalesinterflex Antibakteriyel Ürün Güvencesi (TÜBİTAK onaylı)

Diğer Ürünler