Siding Cephe Paneli

Marka: Metapanel

Metapanel A.Ş. ısı yalıtımı, hava geçirimsizliği, hijyen, estetik, yangın izolasyonu gibi tüm ihtiyaçlara cevap veren izolasyonlu çatı ve cephe panellerinin yanı sıra asidik ortamlar ile gıda üretim tesislerinde kullanılmak üzere ürettiği CTP ve PET’li çatı paneli, ses izolasyonu için akustik taşyünü çatı ve cephe paneli, teras çatılar için PVC-TPO membranlı çatı paneli, konteyner ve prefabrik yapılar için H Cephe paneli ve soğuk depo paneli ile piyasanın tüm ihtiyaçlarına ürün gamı ile cevap verebilmektedir.


Sandviç Panel Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sandviç Panel Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Sandviç panel ve levha Poliüretan dolgulu sandviç panel Çatı kaplaması Soğuk depo paneli Taşyünü sandviç panel
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Fabrika binaları, sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, ziraii yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, tavuk çiftlikleri, soğuk odalar, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, hal binaları, termik santral, gibi taşıyıcı sistemi çelik veya prefabrike olan büyük boyutlu binaların çatı ve duvarlarında kullanılır.

2Teknik Özellikler

Yalıtım Tipi: Poliüretan (PUR), Poliizosiyanurat (PIR), Taşyünü
PUR/PIR izolasyon kalınlıkları: 80-100-120-150-180-200 mm
PUR/PIR yoğunluk: 40kg/m³
Faydalı eni: 100 mm
Min.uzunluk: 2,40 m
Maks.uzunluk: 15,00 m

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 14509, ISO, CE