Polikarbonat Esaslı Yarı Saydam İç-Dış Cephe Panelleri, Çatı Panelleri, Işıklık, Mantolama ve Ofis Separatörü Sistemleri

Marka: Rodeca

Polikarbon bazlı yarı-saydam yapı elemanları sektörünün öncü ve lider firmalarından Alman RODECA; Türkiye münhasır yetkili acentesi KARCONS aracılığı ile Türkiye’de RODECA markalı iç-dış cephe paneli, çatı kaplaması panelleri projeleri gerçekleştirmekte ve proje bazlı tasarlanan tüm paneller Almanya’da üretilmektedir.


Polimer, Polikarbonat, Karboline Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polimer, Polikarbonat, Karboline Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı paneli Polikarbonat çatı kaplama sistemi Polikarbonat levha Yeşil bina Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Hafif yarı-saydam yapı elemanları başlığı altında çelik konstrüksiyon destekli duvar, dış/iç cephe uygulamaları, mantolama, LED çalışmalarla ışıklandırılabilir dekoratif kaplama, çok fonksiyonlu duvar/çatı paneli, sandviç paneller ile uyumlu yarı-saydam çatı/cephe paneli olarak kullanılır.

2Teknik Özellikler

10-60 mm kalınlığında 2-12 cidarlı iç-dış cephe panelleri
10-50 mm kalınlığında 2-12 cidarlı çatı panelleri ve ışıklıklar

3Kalite Garanti Belgeleri

DIN 4102 B2/B1, DIN 13501-1 B, s2,d0, EN ISO 9001, EN ISO 11925-2, EN 13823, Energy Efficienz Almanya Yeşil Ürün Belgesi, ENEV Yeşil Ürün Belgesi