Polikarbonat Çatı ve Cephe Işıklık Panelleri

Marka: MegaLux

Megalux sisteminde, standart genişliği 60 cm olan beş duvarlı polikarbonat modüler paneller sahip olduğu formu ile hem çatı, hem de cephe ışıklık kaplaması olarak kullanılabilmektedir. Megalux polikarbonat panelin her iki yanındaki tırnakları güvenli ve kolay panel bağlantıları için büyük bir avantaj sağlar. Megalux sistemin, standart polikarbonat levhaların uygulama detaylarına karşı tartışmasız üstünlüğü yanı sıra, 5 katmanlı yapısı içindeki hava kanallarıyla daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. Megalux sistemin sağladığı yüksek ışık geçirgenliği, geniş renk alternatiflerine göre değişkenlik göstererek, çok estetik ve fonksiyonel çözümleri sunmaktadır.


Polimer, Polikarbonat, Karboline Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polimer, Polikarbonat, Karboline Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı ışıklık sistemleri Polikarbonat çatı kaplama sistemi Polikarbonat levha Polikarbonat çatı ışıklığı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm endüstriyel ve ticari binalar, stadyum ve havuz kapamaları, yürüyüş yolları ve geçitler, araç park alanları ve otobüs durakları, sera ve kış bahçeleri

2Teknik Özellikler

B S1 d0 yanmazlık klasmanı
Yüksek ışık geçirgenliği ve ısı yalıtımı
-40°C + 120°C ısı dayanımı
Yüksek UV koruma
Renk çeşitliliği

3Kalite Garanti Belgeleri

CE 16153, GOST, ISO 9001:2008