Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Polikarbonat Paneller

Marka: Newlux

NewLux polikarbonat paneller; araba park yeri, kanopi, balkon, veranda, sera, kış bahçesi, çatı feneri gibi küçük alanlarda düz çatı ve cephelerin ucuz ve estetik çözümler sunarak kolay, hızlı ve güvenli kaplanmasını sağlar. Modül genişliği 250 mm, kalınlığı 16 mm olan NewLux modüler polikarbon paneller, yüksek ışık geçirgenliği ve ısı yalıtımı sağlayan dört duvarlı gövde yapısına sahiptir. Konstrüksiyona gizli vida yuvası ile monte edilen NewLux polikarbonat paneller, özel yan kenarlarıyla birbirlerine kolayca ve güvenle kilitlenirler. Bu birleşim detayı sayesinde çatı ve cephe ışıklık alanları ısı, rüzgar ve suya karşı herhangi bir birleşim aksesuarına ihtiyaç olmadan pratik, güvenli ve kesintisiz saydamlıkla kaplanır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Polikarbonat Paneller ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı paneli Dekoratif cephe kaplaması Polikarbonat çatı ışıklığı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Doğal çatı ve cephe aydınlatma ve ışıklık; kış bahçesi, sera, otopark, yürüyüş yolu, veranda, iç dekorasyon

2Teknik Özellikler

Kalınlık: 16 mm
Modül genişliği: 250 mm
Uzunluk: 3000-6000 mm
Ürün yapısı: 4 duvarlı
Isı yalıtım değeri: 2,1 W/m² ̊K
Işık geçirgenliği (%): Şeffaf: 65, Opal: 45

3Kalite Garanti Belgeleri

CE 16153, GOST, Yangın Sınıflandırma Sertifikaları, 10 Yıl Garanti Belgesi, ISO 9001:2008

4Referanslar

Kocaeli Üniversitesi Kampüsü
Sera - Azerbeycan Ofis
Fabrika Cephesi