Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Polikarbonat Çok Duvarlı Çatı ve Cephe Paneli | GrecaLux

Marka: GrecaLux

GrecaLux UV korumalı, modüler üç duvarlı polikarbonat panel sistemidir. Trapezoidal şekliyle ürüne hem yüksek yük direnci hem de çok iyi ısı yalıtımı verir. GrecaLux bu formu sayesinde enine veya boyuna kolayca ve güvenli eklenebildiğinden çok uzun veya çok geniş olan düşey veya yatay ışıklık alanlarının bile kaplanmasına olanak tanır. Her türlü sandviç panel kaplamasına uyumludur. GrecaLux UV korumalı çok duvarlı polikarbonat paneller, trapez (ikizkenar yamuk) formuyla, yüksek yük direncine, ısı yalıtımına ve ısık geçirgenliğine sahiptir. Pazardaki binili ve kepli sistem sandviç çatı panel aralarında kolay ve güvenli monte edilebilmesi için, GrecaLux PC paneller iki farklı kulak yapısında üretilmektedir. Üstün üretim teknolojisi sayesinde 8 mm ile 16 mm arası farklı kalınlıklarda üretilebilmeleri, farklı kalınlıklardaki sandviç panellere kolayca monte edilebilmelerini sağlamaktadır. GrecaLux paneller; tozun hücrelere girmesini, buna bağlı olarak ortaya çıkan estetik bozulmayı ve ışık geçirgenliği kaybını önlemek için uçları kapalı üretilmiştir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Polikarbonat Çok Duvarlı Çatı ve Cephe Paneli | GrecaLux ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Polikarbonat çatı kaplama sistemi Polikarbonat levha Polikarbonat çatı ışıklığı Polikarbonat çatı kapağı Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Fabrikalar, sanayi yapıları, endüstriyel binalar ve ışıklık planlanan tüm yapılarda

2Teknik Özellikler

Kalınlık: 8-10-12-16 mm
Ürün yapısı: 3 duvarlı
Genişlik MS: 1000 mm
Genişlik ES: 1040 mm
Uzunluk: Standart 12 m veya istenilen uzunlukta
Isı iletim katsayısı (W/mK): 2,91 ( 8 mm kalınlık için )
Işık geçirgenliği (%): Şeffaf 75, Opal 60 ( 8 mm kalınlık için )

3Kalite Garanti Belgeleri

EN 13823, ISO 9001:2008, GOST, CE