Pencere Kolu/NP ULTRA

Marka: GIESSE

NP ULTRA, pencereler için geliştirilmiş bir kol sapı ve mekanizmadan oluşan açma-kapama sistemidir. NP ULTRA, sistem firmaları için düşünülmüş, tasarlanmış ve geliştirilmiş devrim niteliğinde bir üründür. Geleneksel olarak pencere açma-kapama sistemleri iki tipe ayrılır: Eksenel kol ve pencere kolu. Eksenel kolun avantajı kolay monte edilmesi ve profilde minimal işlem gerektirmesidir. Dezavantajı ise büyük kol gövdesi sebebiyle estetik bir çözüm sunmamasıdır. Pencere kolunun en temel avantajları estetik ve daha küçük olması ve iç mekanizmasının basitliğidir. Diğer taraftan, kolu kontrol eden mekanizma profilde daha kompleks ve hassas bir işlem gerektirir. NP ULTRA sistemi her iki tipin de avantajlarını içerir ve dezavantajlarını ortadan kaldırır. NP ULTRA‘nın pratik montaj avantajları ile birlikte estetik avantajları da olacaktır. Kol sapı direkt olarak profile uygulanmaktadır, eksenel kol gövdesi ya da pencere kol rozeti artık devre dışıdır.


Pencere Aksesuarları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Pencere Aksesuarları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Pencere aksesuarı Pencere kolu
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Bu sistem standart Euronorm alüminyum profillerden yapılmış bütün pencerelere uygulanabilir.

2Teknik Özellikler

Kol mekanizması kanattaki tij kanalına monte edilmektedir.
NP ULTRA aşağıdaki kısımlardan oluşur:
İç mekanizma: Kol sapının içine yerleştirilmiştir. Kol montajı için profilde 3 adet delik gereklidir.
Kol mekanizması: Profilde işleme gerek kalmadan tij kanalına monte edilmektedir.
Minimal bir estetik görünüm sağlamaktadır: profil üzerinde sadece kol sapı görünür.
Farklı modeller ve firmaya özel tasarımlar sunar.
Gereksiz hiçbir parça yoktur, fonksiyonelliğin ve sadeliğin bir araya getirildiği bir tasarımdır.
GIESSE patentlidir ve markanın dünya çapında kalitesini garanti eden üst düzey üretim standartlarına göre oluşturulmuştur.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO, Ürün Test Raporları