Alüminyum Kompozit Panel/A2 sınıfı Mineral Dolgulu Yangına Dayanımlı Alüminyum Kompozit Panel

Marka: Saray A2

SARAY A2, “Yangın Koruma” standardına göre en üst sınıfı A2 s1, d0 sınıfında yer alan A2 sınıfı mineral dolgulu yangına dayanımlı kompozit paneldir. Dolgusu ile kolay işlenebilirliği, hafifliği ve rijitliği ile fark yaratan mimari çözümler sunar.


Metal Dış Cephe Kaplaması (düz, ondüle, trapez) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Dış Cephe Kaplaması (düz, ondüle, trapez) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kompozit panel Yangına dayanımlı kompozit panel Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

21,5 m üzerindeki çok katlı binalar, gökdelenler, endüstriyel binalar, kamu binaları, tüneller, havaalanları, hastaneler, AVM‘ler, stadyumlar, tren ve metro istasyonları, oteller ve yangın yalıtımının önemli olduğu tüm yapılarda, binaların iç duvar kaplaması, tavan ve ara bölme kaplamalarında, kara ulaşım araç kaplamalarında, tren ve gemilerin iç dekorasyonlarında kullanılır.

2Teknik Özellikler

SARAY A2, Avrupa Birliğinin Türkiye’de de geçerli olan “Yangın Koruma” standardına göre en üst sınıfı A2 s1, d0 sınıfı kompozit paneldir. Mineral dolgulu A2 paneller toplam 4 mm kalınlığında olup; 3 mm kalınlığındaki yanmaz mineral esaslı dolgu malzemesinin üstüne ve altına 0.5 mm kalınlığındaki alüminyumların tutkal yardımı ile lamine edilmesinden meydana gelmektedir. Ağırlığı 9,50 kg/m²’dir. Kolay işlenebilir, kesilip bükülebilir. Geniş renk yelpazesine sahiptir. 1.500 m² üzeri siparişlerde istenilen renk üretilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO:9001, TSE Yanmazlık Sertifikası
20 yıl boya ve malzeme garantisi verilmektedir.