Titanyum Çinko Kenet Sistemleri

Marka: VMZINC®

QUARTZ-ZINC® füme gri, ANTHRA-ZINC® antrasit siyah, PIGMENTO® kül mavi, toprak kırmızı, liken yeşil, ağaçkabuğu ve şimdi AZENGAR® estampe aydınlık yüzey ile beraber toplam 7 mimari patinalı yüzey. VMZINC titanyum çinkonun avantajları: Modern estetik, stil sahibi - prestijli yapılar Doğal çevre ve tüm yapı elemanları ile uyum (ahşap, tuğla, cam vb.) Dayanım: ortalama 100 yıl, Bakım gerektirmez, paslanmaz ve çizikler kendiliğinden kapanır Agresif iklimler için ideal: Renk değiştirmez, solmaz. Geri dönüştürülebilir, doğa dostu sürdürülebilir yapılar. *Patina; çinko yüzeyin atmosfer elementleri ile tepkimeye girmesi sonucu suda çözünmeyen hidro-karbonattan oluşturduğu koruyucu tabaka. VMZINC fabrikalarında üretilen tüm yüzeyler doğal ortamda şartlandırılır ve prepatine edilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Titanyum Çinko Kenet Sistemleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çinko çatı kaplaması Kenetli sistem kaplama Restorasyon işleri Çatı kaplaması Kubbe çatı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

VMZINC titanyum çinko kullanım alanları: çatı, cephe ve tüm su geçirmez detay bitişlerinde kullanılabilir; titanyum çinko saçak, titanyum çinko alın, titanyum çinko denizlik, titanyum çinko güvercinlik, titanyum çinko parapet, titanyum çinko harpuşta, titanyum çinko dere.
Mimari formlar: Tonoz, kubbe, ışınsal, kavisli, amorf veya düz eğimli çatılar. İklimler: Aşırı agresif alanlar, (tuzlu deniz kenarı, dağ iklimi, korozyonun ve UV’ nin yüksek olduğu yerler.
Yapılar: Yeni inşaat, renove ve restore yapılar.

2Teknik Özellikler

Yüzeyler: Natural Zinc (Metalik/parlak), AZENGAR® (Estampe mat) QUARTZ-ZINC® (füme gri), ANTHRA-ZINC® (antrasit siyah) ve çatı için geliştirlmiş dayanımı yüksek 4 farklı PIGMENTO® MATT (ağaçkabuğu, liken yeşil, kül mavi, toprak kırmızı) Projenin ihtiyacı ve büyüklüğüne göre standart olmayan PIGMENTO® yüzeyler de yapılabilmektedir.
Özgül ağırlığı: 7,2 cm³
Standart levha/bobin enleri: 50/65/100 cm
Standart kalınlıklar: 0,70 (Çatı)
Standart kalınlıklar: 0,80 mm (Cephe)

3Kalite Garanti Belgeleri

%99,995 Saflıkta çinko, belirli oranlarda Titanyum ve Bakır alaşımı: EN 988, PREMIUMZINC, ISO 9001: 2000, ISO 14001, CE, LEED, BREEAM, HQE

4Referanslar

Balans Güneşli, Juma Plus Tarabya, TürAlman Üniversitesi, Orman Genel Müdürlüğü, Üsküdar Belediyesi, Pera Sunset Villaları, Şehrizar Konakları, Next Level AVM, Naz Plaza City Hotel, Shack Shake restoranları, Emaar Square, Bursa Panaromik Müze, Abdullah Gül Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Avcılar Merkez Camii, Garanti Bankası Kızılay Şubesi, Boyalık Beach Hotel, Denizli Teleferik, Ronesans Küçükyalı AVM