Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Titanyum Çinko Kompozit Cephe Kaplamaları

Marka: VMZINC®

QUARTZ-ZINC® füme gri, ANTHRA-ZINC® antrasit siyah, PIGMENTO® kül mavi, toprak kırmızı, liken yeşil, ağaçkabuğu ve şimdi AZENGAR® estampe aydınlık yüzey ile beraber toplam 7 mimari patinalı yüzey. VMZINC titanyum çinkonun avantajları: Modern estetik, stil sahibi - prestijli yapılar Doğal çevre ve tüm yapı elemanları ile uyum (ahşap, tuğla, cam vb.) Dayanım: ortalama 100 yıl, Bakım gerektirmez, paslanmaz ve çizikler kendiliğinden kapanır Agresif iklimler için ideal: Renk değiştirmez, solmaz Geri dönüştürülebilir, doğa dostu sürdürülebilir yapılar *Patina, çinko yüzeyin atmosfer elementleri ile tepkimeye girmesi sonucu suda çözünmeyen hidro-karbonattan oluşturduğu koruyucu tabaka. VMZINC fabrikalarında üretilen tüm yüzeyler doğal ortamda şartlandırılıyor ve prepatine ediliyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Titanyum Çinko Kompozit Cephe Kaplamaları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kompozit cephe kaplaması Kompozit panel Dış cephe kaplama levhası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

VMZINC titanyum çinko kullanım alanları: Konveks, konkav, düz, kubbe formdaki tüm cepheler iç duvarlar, asma tavan ve sofitler.
Mimari formlar: Tonoz, ışınsal, kavisli, amorf, jeodezik veya origami yüzeyler.
İklimler: Aşırı agresif alanlar, (tuzlu deniz kenarı, dağ iklimi, korozyonun ve UV’ nin yüksek olduğu yerler
Yapılar: Yeni inşaat, renove ve restore yapılar

2Teknik Özellikler

Yüzeyler: AZENGAR® (Estampe mat) QUARTZ-ZINC® (füme gri), ANTHRA-ZINC® (antrasit siyah) dayanımı yüksek 4 farklı PIGMENTO® (ağaçkabuğu, liken yeşil, kül mavi, toprak kırmızı) Projenin ihtiyacı ve büyüklüyüne göre standart olmayan PIGMENTO® yüzeyler de yapılabilmektedir.
Özgül ağırlığı: 13,00 cm³
Standart levha enleri: 850/1100 mm
Standart kalınlıklar: 4,00mm
Cephe sistemleri: Kompozit Panel
Oldukça geniş düz yüzey
Gizli bağlantı elemanları seçeneği
Yatay veya düşey uygulanabilme imkanı
Kompleks panel şekilleri için uygundur
Yatay veya düşey uygulanabilme imkanı
Yangın dayanımı EN 13501-1

3Kalite Garanti Belgeleri

EN 988, PREMIUMZINC, ISO 9001: 2000, ISO 14001, CE, LEED, BREEAM, HQE

4Referanslar

Balans Güneşli, Juma Plus Tarabya, TürAlman Üniversitesi, Orman Genel Müdürlüğü, Üsküdar Belediyesi, Pera Sunset Villaları, Şehrizar Konakları, Next Level AVM, Naz Plaza City Hotel, Shack Shake restoranları, Emaar Square, Bursa Panaromik Müze, Abdullah Gül Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Avcılar Merkez Camii, Garanti Bankası Kızılay Şubesi, Boyalık Beach Hotel, Denizli Teleferik, Ronesans Küçükyalı AVM