Ahşap Kompozit Dış Cephe Kaplaması

Marka: Semadeck®

Ahşap kompozit bir ürün olan Semadeck® dış cephe sistemleri ev, otel, ticari binalar ve villaların dış cepheleri için ideal bir çözümdür. Farklı renk seçenekleri ile yapıların dış cephelerine estetik bir görümün kazandırır. Yalıtım özelliğine ek olarak dış hava şartlarına etkin koruma sağlar. Bakım gerektirmeyen, kıymıklanmayan ve çürümeyen üstün bir alternatif oluşturur. Hızlı ve pratik montaj imkânı sağlar. Zor hava koşullarında uzun süreli mükemmel görünümünü korur.


Lamine Kompozit Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Lamine Kompozit Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cephe kaplama profili Kompozit cephe kaplaması Dış cephe kaplaması Ahşap kompozit cephe kaplaması Ahşap kompozit yer kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Villalar, özel konutlar, kamu binaları, iş merkezleri, oteller, eğitim yapıları ve benzeri binaların dış cephe kaplamaları için uygundur.

2Teknik Özellikler

Özel bakım gerektirmez, çürümez, sudan etkilenmez, kıymıklanmaz. Klips sistemi ile kolay montaj imkânı sağlayan bir malzemedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

IS0 9001:2008