Kiremit Yüzey Kaplama Teknolojisi/Evolution Innotech

Marka: Braas

Bir kiremidin uzun vadedeki fiziksel ve estetik performansını belirleyen en önemli unsurlardan birisi yüzey kaplama teknolojisidir. Braas’ın tüketicilerine sunduğu yüksek performanslı çözümlerden birisi olan Evolution Innotech, sadece Braas tarafından geliştirilen yoğunlaştırılmış bileşik katmanlama tekniğine dayanan bir yüzey teknolojisidir. Bu teknoloji, günümüzde ulaşılabilen en üst düzey kiremit yüzey kaplama teknolojisidir. Braas, bu yeni teknoloji sayesinde kiremit yüzeyini daha ipeksi ve daha pürüzsüz hale getirirken, küresel iklim değişikliklerinin neden olduğu koşullar da dahil tüm dış etkenlere (yağmur, kar, don vb.) karşı çok daha etkili bir koruma sağlamakta ve kiremitin estetik performansını artırmaktadır.


Kiremit fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kiremit teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kiremit Kiremit çatı kaplaması Çatı kaplaması Bitirme İşleri
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Evolution Innotech, belirli Braas kiremit modelleri ile birlikte sunulur. Braas kiremit uygulama esasları dahilinde tüm yapılarda güvenle kulanılabilir.

2Teknik Özellikler

Evolution Innotech, yüzey boşluklarını tamamen dolduran yoğunlaştırılmış bileşik katmanlama tekniği ile daha pürüzsüz bir yüzey sunar. Kiremit yüzeyi, üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde çevresel etkilere karşı yüksek direnç göstererek, zırh görevi görür. Gövde ile tam tümleşik sağlamlaştırılmış yüzey, kiremidin uzun vadede estetik performansının artırılmasını da sağlar.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE, 30 Yıl Ürün Garantisi (Suya ve Dona Karşı)