Hareketli Çatı Sistemleri

Marka: Neta

Teleskopik şekilde %50 - %66 - %75 oranında motorlu ya da manuel olarak açılan, cam malzeme ile tasarlanmış açılır kapanır tavan örtü sistemleridir. Mekanda gün ışığı geçirgenliği ile doğal ortamdan koparmadan ferahlık ve konforu bir arada sunar. Ayrıca camın estetiği ve kusursuz çözülmüş uygulama detayları ile birlikte keyifli mekanlar ortaya çıkarmaya yardımcı sistemlerdir.


Hareketli Çatı Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hareketli Çatı Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam çatı Kış bahçesi Polikarbonat çatı kaplama sistemi Açılır-kapanır tavan sistemi Polikarbonat çatı ışıklığı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ticari, kültür ve turizm yapıları, konutlar, yeme-içme alanları, tüm açık alanlar

2Malzeme

Alüminyum, Çelik, Kumaş

3Teknik Özellikler

Açılır çatı sistemleri alüminyum ya da çelik konstrüksiyon üzerine kurulur ve kar yükü, rüzgar yükü karşısında alternatif çözümlerden daha mukavim ve çok daha uzun ömürlüdür. Açılır kapanır olma özelliği mekana dört mevsim kullanım esnekliği katar ve tam anlamıyla konforu yaşatır. Bu sebeple kış bahçesi olarak da kullanımı sağlanır. Motorlu kış bahçesi sistemleri ısıcam alternatifleri ile birlikte mekanların ısıtılması ve soğutulmasında enerji kayıplarını minimize etmektedir. Ayrıca gün ışığından maksimum derecede faydalandırdığından enerji tasarrufunda avantaj sunmaktadır. Neta Çatı Sistemlerinde açılır cam tavan talebe ve ihtiyaca uygun şekilde lamine cam veya ısıcam malzeme alternatiflerinde uygulanabilmektedir.

4Kalite Garanti Belgeleri

CE, DIN, EN, ISO 9001 (Kumaş, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları)

Membran Çatı Örtüsü

Öztaş İnşaat ile Ankara’da yürütülen açılır membran çatı örtüsü projesidir. Yaklaşık 1.250 metrekarelik bir çatı örtüsü motorlu sistem ile tamamen açılıp kapanabilmektedir. Açılış yönünde 19 metrelik 2 adet kanat toplam 38 metre açılırlık sağlamaktadır. Türkiye’de uygulanmış açılım ölçüsü en büyük açılır çatı projesidir.