Expande Polistiren Yalıtım Hammaddesi

Marka: NEOPOR®, STYROPOR®

Neopor®’un bünyesindeki küçük grafit parçacıkları kızılötesi ışınımı absorbe etme veya yansıtma özelliğine sahiptir. Bu hammaddeyle yapılan levhalar, geleneksel EPS’ye göre yüzde 20’ye varan oranda daha iyi yalıtım sağlar ve farklı yalıtım malzemelerine kıyasla daha az maliyetli ve daha çevrecidir. Bir başka deyişle, Neopor® ile yalnızca paranızın gerçek karşılığını almakla kalmazsınız, çevreye duyarlı sürdürülebilir inşaatlara ve yaşam tarzına da önemli bir katkıda bulunursunuz. Bu da planlamacılara, mimarlara, inşaat sektörüne ve sahiplerine birçok fayda getirir. Neopor® esaslı yalıtım levhalarının eko-verimliliği benzerlerinden çok daha üstündür. Harici kompozit ısı yalıtım sistemlerinin (ETICS) bir metrekaresi ve ürünün kaynak ve kullanım ömrü ölçü alındığında (hammadde, üretim, lojistik, mamul hale getirme süreci, faydalanma süresi, geri dönüşüm), maliyet ve çevreye olan etkileri bakımından Neopor® en uygun seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.


Harç, Alçı katkıları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Harç, Alçı katkıları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dış cephe yalıtımı Isı yalıtımı Yeşil bina Pasif ev EPS hammadde
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dış cephe ısı yalıtımı, zemin yalıtımı, içten duvar yalıtımı, tavan yalıtımı, teras çatı ısı yalıtımı, perde duvar arası yalıtımı, kolon kiriş yalıtımı, kırma çatı ve çatı arası yalıtımı, boşluk yalıtımı, yalıtıcı beton kalıplar, özel yapısal parçalar

2Teknik Özellikler

Neopor®, geleneksel EPS’ye göre %20’ye varan oranda daha iyi yalıtım sağlar, grafit içeriğinden dolayı üstün özelliklidir. Polimerik alev geciktirici içeriği ile doğa dostudur. Geleneksel EPS’ye göre %50 daha az hammadde kullanımı ile eko-verimli yalıtım sağlar.